محل تبلیغات شما

نمی دونستم آخرین پنجشنبه سال رو میتونم بیام قطعه شهدا یا نه .

بجاش پنجشنبه یکی مونده به آخر سال ، کلاس ساعت آخر رو نرفتم و توی اون اوووج شلوغی خودمو رسوندم .

آخ که دلم حسااابی تنگ شده بود .

.

می دانی همیشه گل نرگش برایم رنگ و بوی دیگری داشته .

حتی عطر نرگس هم حال و هوای مستانه ای به دلم می دهد چه برسد به دسته گل بزرگی از نرگس .

هر که برایم ارزشی خاص داشته باشد برایش نرگس می برم . و تو . برایم خاص بودی و هستی .

خاطری که عزیز باشد باید برایش جان برد . گل که پشیزی هم نیست .

آهای خاطری که عزیزی . کاش من هم برایت عزیز بوده باشم .

گاهی سر به زیر می آیم و کوله بار دلم را جا می گذارم و می روم . اصلا انگار آفریده شده ای برای سبک کردن دل ها . واسطه ای برای فیض .

امسال هم گذشت . پر از اتفاقات سخت .

از تو میخواهم برایم دعاکنی . اول هم برای حال دلم . برای چشم هایم . برای دست هایم .

کاش یامحول الحول و الاحوال را به نیت من بگویی در بهشت .

فقط همین .

یاعلی . رفیق قدیمی

.

حواسم به چیدن گل ها بود . بالای سرم ایستاد و داشت خیره خیره به تاریخ شهادت روی سنگ ها نگاه می کرد . سنگ کناری رو نگاه کرد تعجبش بیشتر شد .

پرسید : اینا جانبازان جنگ بودن که تازگی شهید شدن؟آخه تاریخ تولدشون چیز دیگه ای میگه،زمان جنگ خیلی باید کوچیک بوده باشن!

گفتم نه . توی عملیات های مختلف توی همین تاریخ ها بشهادت رسیدن .

پرسید مگه میشه؟!؟

مگه هنوزم جنگی هست؟

پو.زخندی زدم . گفتم ساعت 3 صبح 6 بهمن ماه نود وقتی همه ماها خواب بودیم ، وقتی آژیر اسکرمبل به صدا دراومد ینی برای مرز هوایی کشورمون اتفاقی افتاده بود . با عجله سوار تامکتشون شدن و پریدن ، اما مورد اصابت قرار گرفتن ! آخرین صعوده بی فرود!

از سنگ های کناری هم توضیحاتی براش دادم!شهید آرش شامحمدی،شهید بلورخانی،شهید فانی .

باورش براش سخت بود .

فکر می کرد این آسودگی و امنیتی که توی کشور داریم بدون هیچ تلاشی برقراره . فکر می کرد حتما باید جنگ بزرگی بوده باشه تا کسی شهید بشه .

با کوله باری از بهت و تعجب خداحافظی کرد و رفت .

کاش همه می فهمیدن شب هایی که ما آسوده خوابیم چه عملیات های مهمی در حال انجامه .

چه نازنینانی جونشون رو کف دستشون می گیرن بدون ذره ای تردید پا در رکاب آسمان میگذارن .

اللهم الرزقنا توفیق الشهاده فی سبیلک .

به یاد تمامی شهدای خلبان .

خلبان شهید علیرضا کریمایی .

خلبان شهید مصطفی فصیحی .

خلبان شهید مرتضی پورحبیب .

خلبان شهید رضا صادقی مهر .

خلبان شهید فانی ، خلبان شهید بلورخانی ، خلبان شهید آرش شامحمدی ، خلبان شهید آرش رضایی

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

خوشبختی یعنی زائر کربلا باشی

یه وقتایی واسه پرواز کردن ... فقط انگار حق داری بسوزی

یاعلی ... رفیق قدیمی

شهید ,خلبان ,هم ,، ,ای ,گل ,خلبان شهید ,می کرد ,شهید آرش ,، خلبان ,خاطری که

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها